ikea mula wooden toy blocks Mimi Disain Mariliis AngerKui te olete sama suur netis ostleja kui mina, siis usun, et nii mõningi kord on tellimine jäänud selle taha, et postikulu ületab mitmekordselt tellitava asja hinna või nad üldse ei saadagi Eestisse. Kui see kõlab tuttavalt, siis see postitus on just teile, sest minuga võttis ühendust EshopWedrop, kes nendel probleemidele lahendust pakub.

Kui EshopWedrop minu poole pöördus, siis võttis mul päris mitu päeva aega enne kui neile vastasin, sest ma lihtsalt ei osanud midagi õelda. Ma olin just päev varem tellinud Saksamaalt Juuniorile turvatooli ja see oleks olnud ideaalne asi, mis nende kaudu tellida. Kuna mul oli pea täiesti tühi ja otseselt polnud ju midagi vaja ka, siis ei osanudki kohe midagi vastata. Mõtlesin natuke ja mulle meenus IKEA. Kuna meil seda pole ja tellida samuti ei saa (v.a. kasutades vahendajaid, kellel enamasti on miinimum summa, mille eest peab tellima 100€ või siis küsivad toomise eest rohkem raha kui su asjad kokku maksavad), siis otsustasingi just selle poe kasuks. Valisin välja Juuniorile mõned puidust mänguasjad (SEE kraana, SEE klotsidega alus, SEE motoorikakeskus ja SEE haamrimäng) ja sööginõude komplekti (SEE). Tegin tellimuse Saksamaa IKEAst ja pakk oli kulleriga mu ukse taga vaid paari päevaga.IKEA wooden toy crane Mariliis AngerKõik on lihtsamast lihtsam - registreerid end nende lehel (SIIN) ja saad omale isikliku Saksamaa, Poola, Prantsusmaa, Itaalia, Leedu ja Ühendkuningriigi aadressi (kõik on tasuta!). Kuna tegu on suurte riikidega (võrreldes Eestiga), siis enamus poodidel saatekulu nendesse riikidesse puudub või see on väga väike. Sa ei pea piirduma vaid nendest riikidest tellimisega vaid sa võid tegelikult tellida ükskõik kus kohast maailmast oma EshopWedrop aadressile. Saatekulu Eestisse sõltub täpselt tellitava eseme kaalust/mõõdust, kust riigist see tuleb ning kuidas see sinuni toimetatakse ja see info on kõik leitav nende lehel (SIIN).

Nagu ma juba ütlesin, siis saatmine toimub väga kiiresti ja igast uuest sammust saate te ka emaili ning nii ei pea te pingsalt mingit tracking code lehte uuendama (been there, done that), et näha oma saadetise staatust. 
Näiteks pakuvad ka nad sellist võimalust, et kui tellid ühe paki Saksamaalt, teise Prantsusmaalt ja kolmanda Itaaliast, siis sul on võimalik need kokku koguda nende Leedu pealaos ja nad panevad su pakid kõik koos (st. ühe pakina) sealt su poole teele.
Või näiteks kui sa tead, mida sa saada tahad, aga ei tea kust poest antud asja leida, siis ka sellele on lahendus. Kui lähete nende lehele, siis on üleval ribal valik e-poed (SIIN) ning sealt leiad erinevad kategooriad (näites mänguasjad & riided lastele ja beebidele, elektroonika, kosmeetika ja nii edasi). Klikid meelepärase katekooria peale ja siis kuvatakse kõik poed, mis neid asju müüvad :)ikea mula wooden toy crane Mimi Disain Mariliis AngerNüüd käib Juunior ringi ja veab koguaeg seda kraanat/klotsialust oma järel, lisaks on ta ka kõik asjad kodus läbi toksinud haamriga :D Võib vist õelda, et ta on ikka väga rahul nende mänguasjadega ja minu viimaseks tellimuseks IKEAst see kindlasti ei jää :)

Kokkuvõtvalt võib õelda, et väga hea ja kasulik teenus - mulle meeldib, aga ma ei tea, mida mu krediitkaart sellest arvama hakkab :D Nii et kui järgmine kord midagi tellima hakkad, siis huvi pärast vaata ka, mis selle kohaletoimetamine läbi EshopWedropi maksaks. Esmakordsel tellimisel kasuta koodi MAR10 ja saad niigi odavalt saatekulult veel 10% alla!
Kood kehtib kuni 21.oktoober :)Ikea mula wooden toy hammer Mariliis AngerIf you love online shopping as much as I do then I'm sure you have ran into a problem that the shipping of the item costs too much or you won't be able to order it at all, because they just don't ship to your location. Luckily there is a solution to that problem now thanks to EshopWeDrop. They offer a delivery service and now you can order from any shop you want! 
All you have to do is sign up in their webpage (HERE) and you will be given a personal address in Germany, Italy, Poland, France, Lithuania and United Kingdom. Basically you can now order from any shop in the world and get it delivered to one of these addresses. Once your package has reached your "home", they will be shipping it to you (they provide this service also to other Baltic countries, not only to Estonia). The shipping cost depends on how large/heavy is your package, from where is it coming from and how its being delivered - all the prices can be checked out from HERE.

When they contacted me I really didn't know what to think. I had just ordered a carseat for Junior and I really didn't need to order anything, but then I remembered IKEA. We don't have IKEA in Estonia nor can we order from there (there are few companies that offer to bring you things from IKEA, but there are always minimum orders (mostly 100€) or they charge you almost as much for the delivery as you paid for your items), so I knew I wanted to get something from there. I picked out some wooden toys (bead roller coaster - THIS, 24 buiding blocks with wagon - THIS, crane with blocks - THIS, toy hammering block - THIS) and a dining set (THIS) for Junior from Germany's shop. The delivery was super quick (just few days from Germany to my door) and you will get an email as soon as there is an update with your package, so no need to refresh the tracking page (been there, done that) to see if the delivery info has been updated.

They also offer to send you all of your packages as one package to save money. Lets say you have ordered one package from Germany, another one from Italy and a third one from United Kingdom, so instead of getting three different packages EshopWedrop offers to collect your packages in their warehouse in Lithuania and then ships them all together as one package (if you want that, but you can get them seperatly aswell). 
Another good thing is that on their webpage they have categorized shops from where you can order. Lets say you want to order baby clothes, but you don't know which shop offers them. Just go to their page (HERE), pick your favorite category and voila - shops that sell these items will appear! :)

So overall a great service - I like it, not sure what my credit card thinks of it tho :D I'm sure this won't be my last order from IKEA, because Junior loves his new toys - he drags the wagon and the crane around all the time and also has hammered everything possible :D
So the next time you order something online, then check out what it would cost to get it delivered with EshopWedrop :)ikea mula wooden toy blocks Mariliis Anger

 
Loe edasi

Eestis disainitud lasteriided Mimi Disain - Mariliis AngerMa olin väga õnnelik kui ma kuulsin, et Kuressaares avatakse lõpuks H&M, sest mulle nende lasteriided meeldivad. Jõudiski kätte avamisaeg ja oh seda üllatust kui selgus, et poiste (beebid kuni umbes suurus 80) jaoks on lausa 2x2 meetrit ala loovutatud, seevastu tüdrukute riiete valik oli nii suur, et võttis lausa silme eest kirjuks. Poistele ilusate riiete leidmine ei ole just kõige kergem ja täpselt selline asi panebki otsima firmasid, mis teeks ka poistele isikupäraseid riideid ning üheks neist on Mimi Disain, mis saigi alguse just samal põhjusel.
Mimi Disain sai alguse 4 aastat tagasi kui kaks noort ema Irene Heidmets ja Merilin Neering tõdesid, et praktiliselt võimatu on leida kaubandusest ägedaid lasteriideid. Esimesed katsetused sai tehtud re-use põhimõttel isade triiksärkidest tehtud jumpsuite'ga, mis osutusid väga populaarseks. Sellele järgnesid tüdrukute kleidid, pluusid, poiste püksid. Kuna nõudlus Mimi lasteriiete järele üha paisus, siis kasvas algselt ise välja mõeldud, lõigatud ja õmmeldud kodus, õhtuti tegemisest õige pea täiskohaga töö. Täna valmistab Mimi Disain väikeseeriatena poiste ja tüdrukute riideid alates beebidest lõpetades teismelistega. Valikus on poiste ja tüdrukute jumpsuite'd, body'd, pluusid, püksid, dressid, joped, mantlid, mütsid & sallid. Lisaks tüdrukutele kleidid, seelikud, tuunikad. Aeg - ajalt rõõmustatakse ka emmesid naiste kleitide ja mantlitega, et emmed saaks sama ilusad olla kui tütred. Mimi Disain kasutab võimalikult palju looduslikke kangaid ja võimalusel ka orgaanilist kangast. Nende eesmärk on pakkuda täiskasvanute moest inspireeritud lasteriideid, mis on kvaliteetsed ja mugavad kanda.Eestis disainitud lasteriided Mimi Disain - Mariliis AngerMeie kliimas on väga tähtis, et riided oleks ilmastikukindlad ja seda eriti praegusel aastaajal, sest sa ei saa kunagi kindel olla, milline ilm see tunni pärast õues võib olla. Praeguste ilmadega olen mitu korda jäänud mõtlema, et äkki panen Juuniori liiga paksult riidesse või äkki just on tal seljas liiga vähe riideid, sest ilm võib olla väga petlik. Isegi kui panen talle mitu kihti tavalisi riided (st. mitte k/s kombeka) selga, siis vihma eest pole ta ikkagi kuidagi kaitstud. Siin tulevadki appi softshell kangast valmistatud riided, mis on suurepärased, sest need on nii tuule- kui vihmakindlad. Piltidel ongi Juunioril seljas Mimi Disaini softshell jumpsuit (SEE), müts on samuti neilt, aga see on juba ammu ostetud ja kahjuks seda nende e-poes ei leidugi. Kes ei ole nii suur mustvalge fänn kui seda olen mina, siis on seda jumpsuiti saadaval ka värvilisena - autodega (SIIN), kolmnurkadega (SIIN) ja rebastega (SIIN).
Mimi Disain on meie pere suur lemmik ja olen korduvalt sealt riideid ostnud. Kõik on alati korralikult õmmeldud, riideid ei veni pesus välja ega kaota värve ning need näevad teistsugused välja. Kes nüüd ütleb, et hind on kallim, siis jah on küll natuke kallimad asja, aga sa ei saa võrrelda ju masstootmist ja käsitööd :)Eestis disainitud lasteriided Mimi Disain - Mariliis AngerMul on ka teile hea uudis, sest loosi läheb 50€ Mimi Disaini kinkekaart. Nagu ma juba mainisin, siis leidub seal igale vanusegrupile midagi ja tegu on väga heade & kvaliteetsete riietega :)
Loos toimub seekord hoopis Instagramis ja osalemiseks mine SIIA. Pane follow @mariliisanger ja @mimidisain kontodele ning märgi kommentaaridesse ka sõber, kes võiks sellest loosist huvi tunda :)
Võitja selgub nädala pärast ehk 26.september!Eestis disainitud lasteriided Mimi Disain - Mariliis Anger

 
Loe edasi

Enne kui ma rasedaks jäin olin ma kindel, et mitte kunagi ei liitu ma ühegi beebigrupiga, sest need kohad pole päris normaalsed. Kuna viimasel ajal olen ma nii palju negatiivset nende kohta lugenud, siis tahtsingi just sellest täna natuke rääkida, sest ka mina olen ühe grupi liige. Või noh alguses olin lausa kahe grupi liige, aga ühest lahkusigi sellepärast, et see oli konkreetne ussipesa. 

Üks päev sõbranna näitas mulle oma gruppi ja ma olin ikka väga üllatunud, mis seal toimus. Grupi loojal on vist võim pähe löönud, sest kõik peab käima tema taktikepi järgi. Kui kellegi arvamus tema omaga ei ühti, siis visatakse see inimene lihtsalt grupist välja. Eriti kütavad kirgi mähkmed (ainult öko ja kallis on ok, Pampers on ju keemiapomm), kandekotid (BB kott on parim ja ergonoomilised kotid on ajupesu ning vaid lollidelt raha ära võtmine), lamamistoolid (kes see üldse oma last lamamistooli paneb???) ja toit (annad oma lapsele RPA/poest ostetud püreesid? RONGAEMA). 

Näiteks postitas inimene sinna gruppi pildi, kus nad käisid matkal ja viiekuune laps oli BB kotiga kaasas. Kõik kiitsid takka kui armas pilt ja üldse nii tublid, et sellise tegevuse beebiga koos ette on võtnud, AGA siis üks ema julges mainida, et kandekoti valik pole just kõige parem ning soovitas mõnda muud proovida. Mitte ühestki otsast polnud tegu negatiivse kommentaaariga ja see ema väga ilusti seletas, miks see pole hea jne. Selle asemel, et suhtuda asja mõistlikult, läks taaskord lahti sõda - küll õeldi, et koguaeg on beebisid sellistest kottides kantud ja nad on ok ning ega neid kotte muidu ei tehtaks kui need poleks head, küll õeldi, et pole vaja oma negatiivsust pritsida ja asi lõppes sellega, et ilmselgelt on see inimene, kes soovitas paremat kandekotti, lihtsalt kade, et tal sellist kotti pole. Appi! Päriselt ka? Kui see oleks mina olnud selle ema asemel, siis ma oleks küll tänulik, et keegi juhib minu tähelepanu asjale, mida ma varem ei teadnud. Ma ei võtaks sellist asja kuidagi solvanguna vaid olekski lihtsalt tänulik, et keegi mu silmad avas. Jah, nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi, kuid kui minu arvamus kellegagi ei ühti, siis ma ei lähe ju seda talle peale suruma, siis miks osad siiski arvavad, et nende arvamus see ainuke ja õige on? Kui sul pole midagi head/tarka õelda, siis milleks üldse midagi õelda? 

Veel olen ma tähendanud, et kui inimene teeb midagi ebasobivat, näiteks annab oma kuuekuusele proovida sefiiritorti, siis negatiivselt kommenteerijatele põhjendavad nad seda sellega, et aga vanasti tehti/anti ka ja näe ta on ju elus. "See oli vaid nii väike tükk, et ta pole sellest midagi saanudki"  - seda enam, miks sa siis üldse talle seda proovida annad kui see nii väike amps oli ja ta sellest midagi ei saa? Miks see siis andmata ei võiks jääda, kui ta sellest midagi ei saa ju? Seega väide, et vanasti anti/tehti ka ei ole väga pädev. Jah, vanasti olidki paljud asjad teisiti, aga kõik areneb, elu liigub edasi, inimesed saavad targemaks ja luuakse paremaid, mugavamaid ja beebisõbralikumaid asju. Selle asemel, et oma silmaringi avardada (ja et su beebi saakski vaid parimat), ollakse kinni mingites vanades piirides.

Üks asi, mis mind veel pisut kukalt paneb kratsima on minisünnipäevade suursugune tähistamine. "Jagage kontakte, kellelt tellida järgmiseks kuuks tort!" - kas see pisut ülepingutatud pole? Laps on nagunii alles nii väike ja tema sellest koogist rõõmu ei tunne, siis miks peab see olema mingi eriti uhke ja spetsiaalselt valmistatud? Jah, me ka tähistame sünnipäevi, aga kordagi pole ma ekstra tellinud seda kooki kuskilt. Mõnikord küpsetan ise või kui lähen Juuniori sünnipäeval poodi ja juhtun koogiletist mööda minema ning midagi mind seal kõnetab, siis jah ikka ostan kooki, aga kui pole midagi isuäratavat, siis pole midagi katki ka.

Rääkides nüüd sellest grupist, kus mina olen, siis meie väike novembrikate grupp on suurepärane. Päriselt ka! Inimesed on mõistlikud, keegi ei kisu riidu ja ei suru peale oma arvamust. On arutelud ja inimesed annavad nõu/soovitusi, jagatakse pilte, rõõme ja muresid - kõik jääb gruppi. Mul on küll väga hea meel, et liitusin sellise grupiga, sest seal on koos minuga sarnases olukorras inimesed. Jah, sa saad rääkida ka oma elukaaslase/sõbranna/emaga sellest kõigest, aga see pole see, sest nad ei ole äsja sünnitanud ja nad ei ole 24/7 beebiga koos. Mina soovitan küll liituda sellise grupiga, kus on samaealised beebid koos ja kui sul läheb õnneks ning satud heasse gruppi, siis leiad sealt mõttekaaslasi ja sõbrannasid :)

Millised kogemused on teil beebigruppidega?

 
Loe edasi

Blush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitKui ühel kleidil on taskud, siis see kuidagi automaatselt tõmbab mind juba selle poole ja kui ma seda kleiti nägin, siis teadsin, et see peab mu omaks saama. Sellel on täpselt õige pikkus, õige materjal, õige värv JA isegi taskud! Kuna mul on sünnipäev varsti tulemas, siis otsisingi selleks puhuks kleiti ja tundub, et olen selle nüüd leidnud :)

If a dress has pockets I'm instantly drawn to it, because I think it just makes the dress look extra cool and when I first laid my eyes on this dress I knew I had to get it. Love the lenght, the material, the colour AND it even has pockets! My birthday is coming up soon and I was looking for a dress for that and I think I found the perfect one for it :)Blush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitDress - HERE / Earrings - Choies / Shoes - ASOSBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleit

 
Loe edasi

Outfit of the day - Shein white ruffle sleeve and bow blouse, H&M black jeans, New Look white shoes, baby pink Shein bag with gold details, Pieces pearl earrings, Rich Gone Broke Watch - Mariliis Anger

Kui keegi peaks küsima, mis värvi riideid mul kapis kõige rohkem on, siis ilma mõtlemata saaksin vastata, et musti ja valgeid. Need on 2 mu lemmikvärvi ja sobilikud igas olukorras. Pluus, mida kannan, oli armastus esimesest silmapilgust - off-shoulders lõige, puhvis varukad ja see lipsuke - tellitud on see SIIT. Kuigi mulle nii naljalt värvid ei meeldi, siis üks värv, mis on tee leidnud mu südamesse, on heleroosa. See kott on mu ammune lemmik ja selle värv + kuldsed detailid muudavad selle minu jaoks ideaalseks. Tellitud on see juba aastaid tagasi SheIn'ist ja kahjuks seda enam seal ei müüda, aga leidsin sarnase koti SIIT. Kes ütles, et Hiinast normaalset asja ei saa ja see laguneb nagunii kohe esimesel kandmise korral ära? Minu tellitud asjad on küll heaks näiteks, et kui osata vaadata ning otsida, siis saab sealt ikka väga korralike asju :)

If anyone should ask me what colour are most of my clothes, then its easy - black & white. You can never go wrong with wearing these colours. The blouse you see me wearing was a love at first sight - love the off-shoulders look, the sleeves and also the bow in the fronth - ordered it from HERE. You don't see me wearing colour that much, but one of the colours I've started loving is this blush pink. The bag I wore is one of my favorite bags in my wardrobe - this colour + the golden details make it perfect for me. I ordered it years ago from SheIn, but they don't sell it there anymore, but I found a similar bag from HERE. Who said you can't order good things from China, because the quality is always super bad and it will fall apart when touching it? What I have ordered from there has always been great, you just got to know what to look for :)

Outfit of the day - Shein white ruffle sleeve and bow blouse, H&M black jeans, New Look white shoes, baby pink Shein bag with gold details, Pieces pearl earrings, Rich Gone Broke Watch - Mariliis Anger

Jeans - H&M / Blouse - HERE / Bag - Shein (similar HERE) / Shoes - New Look / Earrings - Pieces / Watch - Rich Gone Broke

Shein white ruffle sleeve and bow blouse, H&M black jeans, New Look white shoes, baby pink Shein bag with gold details, Pieces pearl earrings, Rich Gone Broke Watch - Mariliis Anger

Outfit of the day - Shein white ruffle sleeve and bow blouse, H&M black jeans, New Look white shoes, baby pink Shein bag with gold details, Pieces pearl earrings, Rich Gone Broke Watch - Mariliis Anger

Outfit of the day - Shein white ruffle sleeve and bow blouse, H&M black jeans, New Look white shoes, baby pink Shein bag with gold details, Pieces pearl earrings, Rich Gone Broke Watch - Mariliis Anger

 
Loe edasi