Chloe Susanna studded ankle boots - Look for less - Mariliis Anger - Needitud poolsaapadChloé "Susanna" neetidega saapad on mu kõige lemmikumad poolsaapad maailmas, sest minu jaoks näevad need välja ideaalsed. Hind algab 1200€ ja neid saate lähemalt uudistada SIIN. Kuigi need saapad on hea investeering ja igati väärt oma hinda, siis kui sa siiski ei soovi nii palju jalanõude peale kulutada, aga tahaksid ikka sarnaseid saapaid saada, siis mul on sulle hea uudis! Leidsin üpriski sarnased neetidega poolsaapad SIIT ja nende hind on pisut alla 110€. Neid on saada ka bordoopunastena SIIN (mis muideks on üks selle aasta trendikamaid värve!) ja nende eest peaksid välja käima pisut üle 100€. Ma olen kindel, et taolisi saapaid leiab ka palju odavamalt, aga kui tahad kindel olla kvaliteedis, siis soovitan sealt tellida. Kui kerid seal lehel pisut alla poole, siis seal on näha ka juba tellinud inimeste pildid nendest saabastest :)

Chloé "Susanna" studded boots are probably my favorite pair of ankle boots ever, because to me everything looks just perfect! The price starts at 1200€ and you can check them out from HERE. Boots like these would be a great investment and worth the money, but if you don't want to spend that much money, but still would like to have something similar, then I've got good news for you! I found a very similar pair from HERE and the price is just below 110€. They also are available in burgundy (which is one of the most popular colours this year!) HERE for a bit over 100€. I'm sure you could find similar looking boots even cheaper, but at least when you are order from there, then you can be sure that you'll get excellent quality. Also you can see the people, who have already bought these boots, post their own photos, so you can be sure of what you are getting :)

Kommentaarid
R
Reilika
Jaa, minu suured lemmikud ka. Mina muretsesin omale üsna sarnase välimusega Office London saapad https://www.office.co.uk/view/product/office_catalog/2,10/2549005750 , mis on samuti tunduvalt rahakotisõbralikumad :)