26.2.13

CÉLINE ME ALONEMa usun, et kõik on näinud neid teravate/naljakate kirjadega pluuse ja mütse internetis ringlemas, kus muudetakse tuntud disainerite nimesid. Kui ma ei eksi siis see kõik hakkas pihta 2011 aastal Michael Agwunobi poolt disainitud särgiga, mis kandis  “That Sh*t Cray” kirja. Peale seda oli madness ja te ei kujuta ette kui kiiresti need särgid läbimüüdi ning oma tee iga moeteadliku inimese kappi leidsid.
Järgnesid "Trill" (mida oli palju näha Rihanna seljas) ja "Céline Up the Bitches”.

I believe all of you have seen these t-shirts with witty slogans on them. This has been going on for few years now and it all started when Michael Agwunobi designed the "That Sh*t Cray" t-shirt. After that it was madness. The shirts were sold out within minutes and they found their way to fashionistas all over world. His first design was followed by "Trill" (what was loved & worn lots by Rihanna) and "Céline Up the Bitches”.


Conflict of Interest just restockis nende põhilise müüginumbri "Ballinciaga" kirjaga pluusi ja neil leidub ka teisi huvitavate kirjadega pluuse. Vaadake ise järgi! :)

Conflict of Interest just restock their main seller - the blouse with "Ballinciaga" slogan. 
They also have lots of more interesting / witty ideas :) Check it out!


Veel üks hea võte Céline pluusist on Brian Lichtenberg'i "Féline" pluus.
One cool idea of the Céline shirt was to make it to "Féline" by Brian Lichtenberg.Viimasel ajal on oma tähelendu tegemas "AIN'T LAURENT WITHOUT YVES" , "Supreme Bitch" ja "COMME des FUCKDOWN".
And lately it has all been about "AIN'T LAURENT WITHOUT YVES" , "Supreme Bitch" and "COMME des FUCKDOWN".

Kas teil on oma lemmik särk? :)
Do you have a favorite shirt? :)

No comments:

Post a Comment